O firmie

Nasza Firma rozpoczęła działalność 5 stycznia 1998 roku od pierwszego dzierżawionego sklepu. Po niespełna 8 miesiącach otworzyliśmy następny punkt handlowy. Kolejne lata przyniosły inwestycje w sklepy i bary. W 2004 roku powstała stacja RTR Auto-Gaz w Rzekuniu pod Ostrołęką. Jednakże prawdziwy rozwój firmy przypieczętował zakup w 2005 roku Zakładu w Małkini.

Wolne powierzchnie magazynowo-produkcyjne zachęciły nas do dynamicznego rozwoju. Otworzyliśmy kolejny sklep, skład materiałów budowlanych, część nieruchomości wydzierżawiliśmy oraz postanowiliśmy zająć się sprawami ochrony środowiska i recyklingiem.

Rolek Recykling jest przedsiębiorstwem świadczącym m.in. usługi w zakresie składowania, handlu i transportu metali i surowców wtórnych. Gwarancją najwyższego poziomu naszych usług jest doświadczenie, inwestycje w nowe maszyny i urządzenia oraz niezwykle staranny dobór naszej kadry pracowniczej przygotowanej na każdą okoliczność. Doskonała znajomość rynku, nowoczesne rozwiązania techniczne i marketingowe pozwalają redukować szczególnie szkodliwe dla środowiska odpady. Rolek Recykling to kompletna obsługa osób prywatnych i firm wytwarzających odpady. Nasze działania pozwalają na pozyskiwanie oraz odkupowanie odpadów od firm, które je wytwarzają oraz pozyskują, co przynosi świetne rezultaty w postaci ilości pozyskiwanego surowca.

Naszymi walorami są:
doświadczenie w branży
doskonała jakość usług oraz brak barier rozwojowych
bardzo dobre zaplecze techniczne
dobra logistyka
elastyczność w działaniu
niezbędne zezwolenia
specjalistyczny sprzęt
tabor aut umożliwiających sprawne wykonywanie różnego rodzaju zadań
3 bazy magazynowo-przemysłowe
poufność

Inspiracją dla nas są nowe wyzwania oraz ciągły rozwój działalności.

Misja Certyfikaty i zezwolenia Działalność charytatywna